Subscribe:

poniedziałek, 9 maja 2011

Pierwsze wrażenia maturalne oraz... ThumbThing.

Pierwsze matury już za mną i niestety muszę stwierdzić, że nie jestem usatysfakcjonowana tym, co na razie napisałam - jedynie z angielskiego jestem zadowolona (ok.90%) - coś czuję, że będę zmuszona poprawiać moje wyniki w przyszłym roku, bo nie dostanę się na te studia, co chcę ;P

Oprócz tego, że musiałam się podzielić z Wami moimi odczuciami związanymi z egzaminem maturalnym, to również chcę zaprezentować Wam fajny i przydatny gażdżet dla czytelników, jakim jest ThumbThing ! Pewnie zastanawiacie się, co to w ogóle jest ;P Otóż jest to nakładka na kciuk, dzięki której możecie trzymać książkę w jednym ręku, jak również ów gadżet może służyć Wam za wygodną zagładkę do jakiegoś wspaniałego dzieła literackiego. Moim zdaniem główną zaletą tego produktu jest to, że czytając książkę nie wygina się jej grzbietów - jako "pedant książkowy" w pełni doceniam to rozwiązanie ;D ThumbThing dostępne jest w czterech rozmiarach i w kilku kolorach (mi oczywiście podoba się najbardziej 'pinkowy' :P). Zapraszam Was gorąco do odwiedzenia strony: http://wygodneczytanie.pl/ gdzie można się dowiedzieć szczegółowych informacji o tym przydatnym molom książkowym, jak i amatorom czytania produkcie.


PS. Po maturze z WOS'u byłam tak głodna (i zła na siebie), że zjadłam chyba całą lodówkę jedzenia, a teraz umieram, bo brzuch mnie boli ! - niech to będzie przestroga dla wszystkich głodnych i łapczywych osób, takich jak ja ;P

7 komentarze:

elwika pisze...

oj tam, oj tam - każdy zawsze mówi "nic nie umiem", "nic nie napisałem/am", a potem się okazuje, że same 5 wpadają ;-) także... głowa do góry!

MirandaKorner pisze...

Na pewno, pomimo tego uczucia, matura poszła Ci świetnie :))

niedopisanie pisze...

Pomysłowy gadżet ;) Co do matury: chyba zawsze ma się wrażenie, że źle poszło - z egzaminami na studiach jest tak samo - a potem okazuje się, że nie jest tak źle ;)

Cassin pisze...

Można czytać trzymając książkę tylko jedną ręką ? Ale bajer XD Może sobie taki sprawię ;)

Bujaczek pisze...

Też chce o nim jutro napisać ;)

Powodzenia na maturze ;)

zaczytana pisze...

Napisz jak będziesz już miała wyniki. Na razie nie ma co się stresować ;)
A ta nakładka to ciekawa sprawa... czego to ludzie nie wymyśla ;)

Rudzielec pisze...

Hmmmm. Fajny bajer ;D

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...